Cerere Staff [TerrorKnife]

Aici vor fi postate cererile pentru a face parte din staff-ul Metin2AV!

Moderatori: Echipă Server || Echipă Forum

Neconectat

Autorul Subiectului
TerrorKnife
Mister
Mister
Reputatie: Jucator Metin2AV
Status: VIP
Regat: Jinno
Caracter: Războinic
Armă: -
Armură: -
Steag: Romania

Cerere Staff [TerrorKnife]

Mesajde TerrorKnife » Sâm Apr 08, 2017 8:38 am

-Nume joc: TerrorKnife
-Numele tău real: Andrei
-Ai mai fost GM?: Nu
-De ce doreşti să faci parte din staff-ul METIN2AV?:

Salutare,

În primul rând vreau să mulțumesc Staff-ului Metin2 Av pentru timpul acordat și tuturor persoanelor care îmi vor citii această cerere. Indiferent că sunteți aici să-mi dați PRO sau CONTRA eu unul apreciez critica constructivă. Voi încerca să mă îmbunătățesc, pe zii ce trece.

Acum că să fiu mai on-topic la întrebare, pot spune că ați făcut o treabă excelentă cu server-ul, 90% din playeri au fost și sunt prietenoși cu mine (Vorbesc doar în numele meu), dintre care ceilalți de 10% nu i-am întâlnit încă, dar nu e niciodată timpul pierdut. Pot spune că îmi place comunitatea ca întreg, de la staff care chiar se ține de cuvânt (Ex: Iuli, m-a ajutat cu breasla cum a promis - Era bugată în war | Denisa, a rezolvat când a căzut login-ul imediat după ce mi-a spus pe Skype că se rezolvă.) și playeri de treabă, care nu numai că te susțin dar te poți bază pe ei ca prieteni.

Poate sunt eu o fire prea prietenoasă, dar eu sincer să fiu n-am întâlnit un player care să mă supere și asta mă face să fiu pozitiv cu, cererea mea.

Va mulțumesc și o zii cât mai frumoasă!

-Cu ce poţi ajuta server-ul?:

Prefer să nu fac promisiuni incerte. Mai pe scurt, faptele își vor face simțită prezența -DACĂ- voi primii șansa asta. Sunt încrezător în playerii de pe Metin2 Av și cred că voi fii în stare să-i asist pe cei noi și să clădesc relații de prietenie mult mai avansate cu cei vechi. Toți au dat dovadă de maturitate și respect, când am vorbit cu ei și de aceea vreau să fac și eu ceva în schimb și să ajut comunitatea cum pot și cât pot de bine.

Cu respect și stimă,
Andrei.

-ID skype: misterwormy (Dacă are vreo relevanță, mă aveți deja în listă. | PS: Nu am microfon, în caz că este necesar.)
-Vârsta: 21
-Minute jucate pe server (dacă minţiţi aveţi respins din prima): Imagine
Imagine

Neconectat

Autorul Subiectului
TerrorKnife
Mister
Mister
Reputatie: Jucator Metin2AV
Status: VIP
Regat: Jinno
Caracter: Războinic